تاریخ انتشار : چهارشنبه, 02 فروردین 1396 15:25. محققان موفق به طراحی و تولید یک ساعت هوشمند جدید شدند که میزان مناسب و لازم جذب نور خورشید برای کاربر را اطلاع می‌دهد. به گزارش ایسنا به نقل از تک تایمز، این ساعت هوشمند که O'We نام دارد، مانند تمامی ساعت‌های هوشمند دیگر دارای ردیاب تناسب اندام و سیستم‌های هشدار متداول بوده اما چیزی که این ساعت را از نمونه‌های مشابه متمایز می‌کند این است که دارای یک گزینه به نام SunTrack است که میزان نور خورشید کافی برای بدن کاربر را به وی اطلاع می‌دهد. O'We با ...

اطلاع از نور کافی خورشید برای بدن با ساعت هوشمند

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 02 فروردين 1396 15:25


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

محققان موفق به طراحی و تولید یک ساعت هوشمند جدید شدند که میزان مناسب و لازم جذب نور خورشید برای کاربر را اطلاع می‌دهد.

به گزارش ایسنا به نقل از تک تایمز، این ساعت هوشمند که O'We نام دارد، مانند تمامی ساعت‌های هوشمند دیگر دارای ردیاب تناسب اندام و سیستم‌های هشدار متداول بوده اما چیزی که این ساعت را از نمونه‌های مشابه متمایز می‌کند این است که دارای یک گزینه به نام SunTrack است که میزان نور خورشید کافی برای بدن کاربر را به وی اطلاع می‌دهد.

 

O'We با استفاده از اطلاعات نوع پوست کاربر، میزان UV و داده های مکانی، مقدار ایده آل آفتاب را در میزانی نه کمتر و نه بیشتر از حد متعادل به وی اعلام می‌کند.

 

از آنجایی که قرارگیری بیش از حد انسان در معرض تابش خورشید می‌تواند برای سلامتی مضر باشد، محققان تصمیم به خلق این ویژگی جدید گرفتند.

 

گفتنی است که این محصول با قیمت 199 دلار روانه بازار خواهد شد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه