تاریخ انتشار : سه شنبه, 31 مرداد 1396 10:44. اگر دوست دارید از پخت و پز انواع مواد غذایی با کیفیت و سرعت بالا لذت ببرید و نگران چرب شدن بیش از حد آنها نباشید، بد نیست سرخ کن هوشمند را امتحان کنید. به گزارش مهر به نقل از دیجیتال ترندز، این دستگاه سرخ کن که توسط شرکت cozyna تولید شده، از نوعی هوای خاص و همین طور فناوری منحصر به فردی برای گرم کردن و سرخ کردن انواع مواد غذایی اعم از سیب زمینی، گوشت و غیره بهره می گیرد. از همین رو این دستگاه نیازی به استفاده از انواع روغن برای سرخ کردن و پختن ندا ...

سرخ کن هوشمند چربی غذا را ۷۰درصد کاهش می دهد

تاریخ انتشار : سه شنبه, 31 مرداد 1396 10:44


 اخبارعلمی ,خبرهای علمی ,سرخ کن هوشمند

اگر دوست دارید از پخت و پز انواع مواد غذایی با کیفیت و سرعت بالا لذت ببرید و نگران چرب شدن بیش از حد آنها نباشید، بد نیست سرخ کن هوشمند را امتحان کنید.

به گزارش  مهر به نقل از دیجیتال ترندز، این دستگاه سرخ کن که توسط شرکت cozyna تولید شده، از نوعی هوای خاص و همین طور فناوری منحصر به فردی برای گرم کردن و سرخ کردن انواع مواد غذایی اعم از سیب زمینی، گوشت و غیره بهره می گیرد.

 

از همین رو این دستگاه نیازی به استفاده از انواع روغن برای سرخ کردن و پختن ندارد و در نتیجه حاصل کار آن تهیه غذاهای پخته ای است که میزان چربی در آنها در مقایسه با دیگر ابزار آشپزی مبتنی بر استفاده از روغن تا ۷۰ درصد کمتر است و این امر به حفظ سلامت افراد و کاهش میزان ابتلای آنها به بیماری های قلبی و عروقی کمک می کند.

 

این دستگاه برای پختن غذا نیازی به قرار دادن آنها در یک محفظه دربسته هم ندارد و لذا شما می توانید آنها را به صورت خام و ترد در ظرف مخصوص این دستگاه در محیط آزاد قرار دهید و شاهد پخته شدن آن با استفاده از جریان هوای گرم باشید که از بالا و پایین بر روی مواد غذایی می وزد.

 

از این دستگاه می توان برای تهیه کباب و حتی پختن نان نیز استفاده کرد و میزان گرمای تولید شده آن هم توسط کاربر قابل تنظیم است. دستگاه یاد شده همراه با دستورالعمل تهیه ۵۰ ماده غذایی عرضه می شود.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه