عکس های عجیب و غریب از گوشی موبایل

عکس های عجیب و غریب از گوشی موبایل


 1. گوشی عجیب و غریب Snake

 

عکس های عجیب و غریب,عکس عجیب غریب,گوشی های عجیب و غریب

عکس های عجیب و غریب از تلفن همراه

 

داشتن تلفنی که به دور مچ دست یا بازو پیچیده می‌شود، مفید خواهد بود، به‌ویژه برای کسانی که اغلب وسایل خود را گم می‌کنند. گوشی Snake Phone توسط Product Visionaires طراحی شده است.

 

2. تلفن همراه Kinetic کیوسرا

 

عکس های عجیب و غریب,تصاویر عجیب و غریب,عکس های عجیب و غریب از تلفن همراه

تلفن عجیب و غریب که مانند یک کیف تا و بسته می شود

 

این تلفن مفهومی عجیب و غریب که نیروی مورد نیاز خود را با استفاده از مولدهای پیزوالکتریک از جنبش تامین می‌کند، می‌تواند مانند یک کیف تا و بسته شود و هنگامی که باز می‌شود به دستگاهی با نمایشگر OLED صفحه عریض تبدیل می‌شود. این تلفن دارای کی بورد فیزیکی است و کلیدهای آن برروی قاب گوشی جای گرفته‌اند.

 

3. تلفنی عجیب و غریب با نمایشگر مخفی

 

عکسهای عجیب و غریب دنیا,عکس های عجیب و غریب,گوشی های عجیب و غریب

عکس های عجیب و غریب از گوشی موبایل

 

در تلاش دیگری در زمینه ساخت نمایشگرهای OLED انعطاف‌پذیر، برخی از گوشی‌های مفهومی به استفاده از نمایشگرهای لوله شدنی برای ایجاد یک تلفن کوچک با نمایشگر اندازه بزرگ گرایش یافته‌اند. تلفن Hidden Display نیز که توسط "تائو ما" طراحی شده ظاهرا از ساخته دست بشر یعنی باتری دی الهام گرفته است.

 

4. مورف نوکیا

 

عکسهای عجیب و غریب,عکسای عجیب و غریب,عکس های عجیب و غریب از تلفن همراه

عکس های عجیب و غریب از کوشی موبایل با فناوری نانو

 

هنگامی که نوکیا مورف را طراحی کرد، می‌خواست نشان دهد که فن‌آوری نانو چگونه می‌تواند دستگاه‌های الکترونیکی قابل حمل را به‌صورت اساسی تغییر دهد.

 

این تلفن عجیب و غریب از ماده شفاف و انعطاف‌پذیری ساخته شده که خود پاک شونده بوده و دارای حسگرهای نانویی است که می‌توانند از محیط پیرامون بیاموزند.

 

مورف همانطور که نامش نیز نشان می‌دهد شکلش را تغییر می‌دهد و طبق اعلام نوکیا، با استفاده از اصل مشابه مورد استفاده در تار عنکبوت، انعطاف‌پذیری این دستگاه را قادر می‌سازد شکل خود را تغییر دهد و خود را با وظایف در دست اجرا وفق دهد.

 

5. تلفن Bend in Touch

 

تصاویر عجیب و غریب,عکس های عجیب و غریب,موبایل های عجیب و غریب

عجیب و غریب ترین تصاویر از تلفن های همراه

 

در داخل این تلفن صفحه لمسی که Bend in Touch نام دارد، اندی کورووتس، طراح اوکراینی نمایشگری قرار داده که در واقع دو برابر نمایشگر واقعی دستگاه است و در حالی که یک نمایشگر اعمالی مانند وظایف اینترنتی را عهده‌دار می‌شود، نمایشگر دومی ویدیو نمایش می‌دهد. این گوشی هم‌چنین دارای یک دوربین و فلش است.

 

6. تلفن ترانسفورمر

 

عکسهای عجیب و غریب دنیا,عکسای عجیب و غریب,عکس های عجیب و غریب از تلفن همراه

عکس های عجیب و غریب از تلفن های تغییر شکل دهنده

 

تلفن‌های آندرویدی و هم‌چنین تلفن‌های تغییر شکل دهنده‌ای مانند این تلفن عجیب و غریب وجود دارند که بر اساس یک ترانسفورمر طراحی شده اند تا حداکثر امکانات ممکن در آن‌ها جای داده شود.

 

7. تلفن Braver

 

عکس های عجیب و غریب از گوشی موبایل,تصاویر عجیب و غریب,عکس های عجیب و غریب

عکس های عجیب و غریب از موبایل هایی که تبدیل به ربات انسان نما می شوند

 

شرکت ژاپنی سافت بانک موبایل برای آن دسته از افرادی که به‌هنگام حرف زدن با تلفن ممکن است کمی احساس تنهایی کنند، تلفن همراهی عرضه کرده که برای صحبت کردن به یک ربات انسان‌نما تبدیل می‌شود.

 

این گوشی عجیب و غریب شبیه یک ربات انسان‌نما با بازوها و پاهای متصل و صفحه‌ای هستند که چهره‌های مختلف را نشان می‌دهد و دارای هوش مصنوعی برای آموختن عادات کاربر است و اگر کاربر چند بار با یک نفر تماس بگیرد، متنی مانند "شما اغلب با وی تماس می‌گیرید" ممکن است در دهان چهره‌ تلفن رباتی ظاهر شود و کاربر می‌تواند با پاسخ‌های بله و نه یا پاسخ‌های ساده دیگر با این تلفن صحبت کند. تلفن Phone Braver حرکت نمی‌کند اما می‌تواند با اجزای قابل حرکتش ژست بگیرد.

 

8. تلفن شیشه‌ ای

 

عکس های عجیب و غریب,عکسای عجیب و غریب,گوشی موبایل

تصاویر عجیب و غریب از تلفن شیشه ای

 

اگرچه نمایشگرهای LCD نیمه‌شفاف، جدید محسوب نمی‌شوند اما گوشی مفهومی عجیب و غریب مانند One Glassy Phone که در یانکو دیزاین طراحی شده، به کاربران امکان می‌دهد محیط اطراف خود را از بدنه شفاف این دستگاه به راحتی مشاهده کنند. این تلفن از لایه‌های شیشه‌یی دوتایی ساخته شده و اثر انگشت برروی آن به جا می‌ماند که درنتیجه باید مرتب پاک شود.


9. گوشی ویندو فون

 

تصاویر عجیب و غریب,عکسهای عجیب وغریب دنیا,تلفن همراه

عجیب و غریب ترین گوشی های موبایل

 

این تلفن مفهومی که از سوی سئونگ هان سانگ طراحی شده وضعیت هوا را از طریق رابط کاربری تلفن نشان می‌دهد و حتی شکل نمایشگر را برای بازتاب وضعیت هوا تغییر می‌دهد.

 

10. تلفنی با کارایی دوربین، پروژکتور و چاپگر

 

عکس های عجیب و غریب,عکسهای عجیب و غریب,عکس های عجیب و غریب از تلفن همراه

عکس های عجیب و غریب ولی واقعی

 

بی‌شک گوشی Camera-Projecor-Printer مناسب کسانی خواهد بود که به دنبال تلفن‌هایی با قابلیت‌های متعدد هستند. این گوشی طراحی شده عجیب و غریب از سوی هیدئو کانبارا علاوه بر امکانات کامل و معمول یک تلفن می‌تواند به‌عنوان دسته کنترل بازی، چاپگر عکس و پروژکتور نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

 

10. تلفن دو تکه‌یی

 

عکس های عجیب و غریب از گوشی موبایل,عکس های عجیب و غریب ولی واقعی,عکسهای عجیب و غریب دنیا

عکس های عجیب و غریب از گوشی موبایل

 

شرکت‌های ژاپنی ان تی تی دوکومو و فوجیتسو به اتفاق یکدیگر یک تلفن صفحه لمسی به‌نام Separate Ketai طراحی کرده اند که دارای یک نمایشگر و یک صفحه کلید جدا از یکدیگر است که از طریق بلوتوث با هم ارتباط دارند.

 

با توجه به این که بلندگو و اسپیکر به صفحه کلید متصل هستند، محصولی مانند این تلفن جست‌وجوی یک شماره تلفن را هم‌زمان با حرف زدن با یک نفر در پشت خط تلفن راحت می‌کند. سازندگان این تلفن می‌گویند مزیت این گوشی در این است که با استفاده از آن هم‌زمان می‌توان هم تماس تلفنی داشت و هم یک ای‌میل نوشت.

 

این دو قطعه که به سادگی از هم جدا می‌شوند، می‌توانند با یک مغناطیس قوی مجددا به هم متصل شوند. اگر کاربران این تلفن به هنگام راه رفتن در حال گوش کردن به موسیقی باشند می‌توانند از بخش صفحه نمایش به‌عنوان MP3 پلیر استفاده کنند و بخش کی‌بورد را در داخل کیف گذاشته یا از آن برای انجام تماس استفاده کنند.

 

11. تلفن Pebble

 

عکسهای عجیب و غریب,عکسای عجیب غریب,عکس های عجیب و غریب

عکسهای عجیب و غریب از تلفنی شبیه به سنگریزه

 

این دستگاه برای نخستین بار در نمایشگاه تجاری CEATEC 2009 از سوی فوجیتسو به نمایش درآمد. این دستگاه که شبیه یک سنگریزه است، حباب سیاه رنگی دارد که در یک قاب شیشه‌یی احاطه شده و قادر به تغییر شکل به نمایشگرهای مختلف است. کشاندن حباب به جهت‌های مختلف تلفن موجب می‌شود به نمایشگرهای مختلف مانند صفحه شماره‌گیری، مدیاپلیر و مرورگر وب تغییر پیدا کند.

 

12. تاچ وود

 

تصاویر عجیب و غریب,عکس های عجیب و غریب,گوشی موبایل

تصاویر عجیب و غریب از موبایل های چوبی

 

تاچ وود پروژه مشترک میان ان تی تی دوکومو، شارپ و اولمپیوس است که در ساخت آن از چوب‌های اضافی و بدون مصرف استفاده شده است.

 

این تلفن هوشمند با وجود بدنه چوبی به دلیل بهره‌گیری از فن‌آوری قالب‌گیری فشاری سه‌بعدی در برابر آب، حشرات و پوسیدگی مقاوم است و در ساخت این تلفن عجیب و غریب از هیچ رنگ یا نقاشی استفاده نشده و رنگ و بوی چوب سرو در آن حفظ شده است.

 

13. تلفن همراه UNIK

 

عکسای عجیب و غریب,عکس های عجیب و غریب,تلفن های عجیب و غریب

عجیب ترین عکس ها از گوشی های موبایل دنیا

 

این تلفن همراه مفهومی از سوی یک طراح فرانسوی برای نوکیا ساخته شده که کاربران را قادر می‌سازد شکل بدنه آن را به دلخواه خود تغییر دهند.

 

گوشی UNIK برای کاربران مدپسند طراحی شده تا به‌عنوان یک دستگاه جانبی مورد استفاده قرار بگیرد و شامل 152 قطعه مربع شکل است و این گوشی می‌تواند با افزودن مربع‌های جدید از جنس و رنگ‌های مختلف تغییر شکل پیدا کند.

 

14. تلفنی که با خون کار می‌کند

 

عکسهای عجیب و غریب دنیا,عکس های عجیب و غریب از گوشی موبایل,تلفن همراه عجیب

عکس های عجیب و غریب از تلفنی که با خون کار می کند

 

با تلفن‌هایی که دست یا بازو را به یک تلفن تبدیل می‌کنند، دیگر نیازی به استفاده از دستگاه‌های هندزفری نخواهد بود. تلفن مفهومی عجیب و غریب "دیجیتال تاتو اینترفیس" به شکل تاتو است اما در زیر پوست دست کاشته می‌شود تا به‌عنوان یک تلفن مورد استفاده قرار بگیرد. این تلفن بلوتوثی با تبدیل گلوکز و اکسیژن خون به الکتریسیته کار می‌کند و با استفاده از نقطه‌ای که برروی دست قرار دارد، خاموش و روشن می‌شود.

 

15. گوشی Box To Play

 

عکس های عجیب و غریب,عکسهای عجیب و غریب,تصاویر عجیب و غریب

عکس های عجیب و غریب از گوشی موبایل

 

این تلفن عجیب و غریب که قابلیت تبدیل به یک جعبه‌ کوچک را دارد از سوی KDDT AU Design Project طراحی شده و ترکیبی از یک تلفن همراه با تمام ویژگی‌های مکالمه و دوربین مورد انتظار کاربر و یک دستگاه موسیقی است.

 

گوشی Box To Play علاوه بر قابلیت‌های موسیقی، می‌تواند به جعبه‌ای که اکولیزرهای گرافیکی در چهار طرف آن روشن می‌شود، تبدیل شود.

 

منبع: isna.ir

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه