تاریخ انتشار : شنبه, 18 فروردین 1397 23:17. استارت آپی در کالیفرنیا پهپادی ساخته که با کمک هوش مصنوعی و اپلیکیشن موبایل کاربر خود را دنبال می کند و با ۱۳ دوربین از او فیلمبرداری می کند. به گزارش مهر به نقل از پی ای ساینس، یک استارت آپ کالیفرنیایی پهپادی ساخته که به طور خودکار صاحبش را دنبال می کند. پهپاد که R۱ نام گرفته نخستین محصول استارت آپ Skydio است که ۱۳ دوربین دارد و چند جهت فیلمبرداری می کند. R۱ با قیمت ۲۴۹۹ دلار کاملا خودران است و با کمک هوش مصنوعی و فناوری های نوین رباتیک خودکار پرو ...

پهپاد خودران با ۱۳ دوربین از کاربر فیلمبرداری می کند

تاریخ انتشار : شنبه, 18 فروردين 1397 23:17


اخبار,اخبار علمی,پهپاد خودران

استارت آپی در کالیفرنیا پهپادی ساخته که با کمک هوش مصنوعی و اپلیکیشن موبایل کاربر خود را دنبال می کند و با ۱۳ دوربین از او فیلمبرداری می کند.

به گزارش مهر به نقل از پی ای ساینس، یک استارت آپ کالیفرنیایی پهپادی ساخته که به طور خودکار صاحبش را دنبال می کند.

 

پهپاد که R۱ نام گرفته نخستین محصول استارت آپ Skydio است که ۱۳ دوربین دارد و چند جهت فیلمبرداری می کند.

 

 R۱ با قیمت ۲۴۹۹ دلار کاملا خودران است و با کمک هوش مصنوعی و فناوری های نوین رباتیک خودکار پرواز می کند.

 

 این پهپاد که «دوربین پرنده» نیز نام گرفته به وسیله یک اپلیکیشن موبایل از زمین بلند می شود و فرود می آید.   R۱ همچنین دارای چند حالت فیلمبرداری و پرواز از پیش تعیین شده است.  اما کاربر می تواند از طریق اپلیکیشن نیز آن را به طور دلخواه کنترل کند.

 

پهپاد مذکور با کمک هوش مصنوعی افراد را می بیند و شیوه حرکت آنها را پیش بینی می کند. به این ترتیب به طور هوشمند تصمیم می گیرد چگونه بهترین تصاویر را ثبت کند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه